Płyty stropowe kanałowe

Doskonałej jakości kanałowe płyty stropowe produkowane przez naszą firmę to rozwiązania o wszechstronnym przeznaczeniu. Znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, m.in. budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach przemysłowych. Są również stosowane przy wznoszeniu budynków użyteczności publicznej.

Płyty stropowe kanałowe od Prefabet - wybierz sprawdzone rozwiązania

Wśród szerokiego asortymentu prefabrykatów dla budownictwa płyty stropowe kanałowe cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat. To gotowe elementy, które można szybko i w prosty sposób oprzeć na ścianach wznoszonego obiektu za pomocą dźwigu lub żurawia. Do ich najważniejszych zalet zalicza się niski koszt, dobrą izolację akustyczną oraz szybki montaż, który jest możliwy także w warunkach zimowych ze względu na znaczne ograniczenie prac mokrych. W Prefabet takie prefabrykaty oferujemy w różnych wariantach pod względem szerokości, długości i grubości, a także z dodatkowymi wycięciami i otworami, dlatego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdego projektu budowlanego. Atutem naszych płyt stropowych kanałowych jest wysoka precyzja wykonania oraz zastosowanie najlepszych mieszanek betonowych. Dzięki temu dostarczane przez nas elementy można sprawnie zamontować, a także liczyć na ich doskonałą wytrzymałość na obciążenia oraz odporność ogniową.

Oferowane przez Prefabet produkty to profesjonalne wyroby prefabrykowane dla budownictwa i drogownictwa. Ich wysoka jakość jest doceniana przez tysiące inwestorów w całej Polsce. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz solidne prefabrykaty żelbetowe!

płyty stropowe kanałowe